Uğur Eken’i kaybettik

İstanbul’da ikamet eden değerli köylülerimizden Uğur Eken, uzun süren rahatsızlığı sebebiyle 24 Nisan 2020 Cuma günü Koşuyolu’daki evinde Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Ertesi gün öğleden önce Ümraniye Kocatepe mezarlığında, sokağa çıkma yasağı sebebiyle yakın akraba ve sınırlı sayıdaki dostlarının katılımıyla kılınan cenaze namazını müteakip defnedilmiştir.

Uğur Eken, Badoğlugil olarak bilinen aileden, Kaptan amcanın (Ramis Eken) oğlu Büfeci Yılmaz Eken’in oğlu olup, 1964 doğumludur. Uzun yıllar ikamet ettikleri Kadıköy ve Koşuyolu muhitinin tanınan ve sevilen simaları arasına girmişlerdir.

Köyümüzle irtibatını her daim sürdüren ve bilhassa insan kaynağımızın ve imkânların kıt olduğu altmışlı yetmişli yılların İstanbul şartlarında daha çok ihtiyaç duyulan hemşehriye sahip çıkma ve faydalı olma duygusunu ailece yaşatmış olan değerli köylümüze Allah’tan rahmet diliyoruz.

Yorumlar (1 Yorum)

  • Güngör eken

    Badonun en büyügu olarak onu seven herkese şükranlarımı sunuyorun onu seven sayan herkes beni affetsin güzel cümle kuramam sağolun