Derneğimizde Görev Değişikliği

Süzey Köyü Dernek Başkanımız İsa Havakara’nın İstanbul dışına tayin olması nedeniyle, Başkanlık görevine Yönetim Kurulu kararıyla Olağan Genel Kurula kadar Yusuf Yılmaz Araç getirilmiştir. Köyümüze ve Derneğimize hayırlı olmasını temenni eder, yeni Başkanımıza da başarılar dileriz.

IMG_1579

 2 3

Not: Görevi devreden Başkanımız İsa Havakara’nın uyarılarıyla ve resimlerle bu haberimiz yayınlanmıştır. Gecikmeden dolayı özür dileriz.

Yorumlar (1 Yorum)

 • Yusuf Yılmaz Araç

  Görev değişikliği esasa müteallik önemli bir husus olmadığı için gecikmeye ve özüre hacet bulunmadığı kanaatindeyim.

  Birlikte yola çıktığımız Kurucu Başkanımız sayın İsa Havakara şehir dışında görev yaptığı için teknik bir zorunluluk doğmuştur. Kısa zamanda İstanbul’a dönmesi dileğimizle çalışmalarımızı yine beraber ve aynı hizmet anlayışı içerisinde yürüteceğiz.

  Altaylardan Tunaya geniş Türk Dünyasının en güzel beldelerinden olan ve büyük Türk Milletinin en temiz, en köklü ailelerinden oluşan tarihi Süzey Köyümüz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da fedakar yönetim kurulu üyelerimiz, kıymetli dernek üyelerimiz ve muhterem köylülerimizin destekleriyle elele omuz omuza istikbale taşınacak ve milli birlik ve beraberliğimizin en sağlam yapı taşlarından biri olacaktır.

  Gençlerimizin yüksek Türk İslam şuur ve ahlakı içerisinde, ecdadını ve mazisini tanıyarak günümüz şartlarının icab ettirdiği eğitim ve donanıma da sahip olarak memleket mukadderatında söz sahibi olmaları en büyük arzumuz ve hedefimizdir.

  Bu vesile ile site yönetimine ve bütün köylülerimize teşekkür ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

  Yusuf Yılmaz Araç