Ayhan Araç’ı kaybettik

arac_ayhan

 

Köylümüz Ayhan Araç (76) 03 Kasım 2015 Salı günü gecesi tedavi gördüğü Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesinde vefat etmiştir. Cenazesi köyümüze getirilerek, 04 Kasım Çarşamba günü öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından köyümüz mezarlığına defnedilmiştir. Köylümüze Allah’tan Rahmet, Ailesine, yakınlarına ve köyümüze başsağlığı dileriz.

Yorumlar (7 Yorum)

 • İsa HAVAKARA

  Müstesna insan, Köyümüzün saygı değer büyüğü, çok sevdiğim Ayhan ARAÇ’ın vefatı bende derin üzüntü yarattı. Çok uzakta olmam nedeniyle cenazesine iştirak edemedim.Ayhan amcama Allah’tan rahmet, başta Yusuf Yılmaz ARAÇ kardeşim olmak üzere tüm ARAÇ Ailesine ve köylülerime baş saglığı dilerim

 • yılmaz olgun

  Allah rahmet eylesın

 • Ercüment ÜNSAL

  Allah rahmet eylesin.

 • Köyümüzün değerlerinden birini daha kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyorum. Çocukluk yıllarım köyümde geçti. Ayhan Amca ve Seher Ablamın çok yemeğini yemiş, Hamza ile de çocukluk arkadaşlığımız olmuştur. Kuzenlerim ile birlikte, harmanda, tarlada ve ovada çiftçilik anılarımız çok olmuştur. Dolayısıyla üzerimde hakkı olan Ayhan Amcama Allah’tan Rahmet diliyorum. Başta Seher Abla, Aziz Abi, Hamza Kardeşime, Torunu Hasan’a, Yeğeni Yusuf Yılmaz Kardeşime, yakınlarına ve Tüm Köylülerimize başsağlığı diliyorum.
  Mekanın Cennet Olsun AYHAN AMCA.

 • Salih SANIK

  Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah, ailesine ve tüm yakınlarına başsağlığı diliyorum.

 • mehmet torun

  saygı değer amcamın vefatı bende büyük bir üzüntü yarattı bayramlarda her köye gittiğimde ayhan amcamı ve seher ablamın ellerini öpmeden ve hal ve hatırlarını sormadan istanbula dönmezdim ayhan amcam köyümüzde her kişi tarafından sevilen saygı duyulan bir insandı rahmetli babamda ayhan amcamı çok severdi cenabı Allah her ikisinde günahlarını af eylesin nur içinde yatsınlar geride kalan eşi seher ablaya aziz abi hamza abi ve torunu hasana ve yeğeni yusuf yılmaz abiye ve tatlıca köyündeki sevenlerine sabırlar versin.

 • Oktay TAŞDÖĞEN

  Allah rahmet eylesin